Vilniaus miesto moksleivių technologijų olimpiada „MES – KŪRYBINGI IR IŠMANŪS“

Vasario 23 d. Lietuvos Edukologijos Universitete vyko Vilniaus miesto moksleivių technologijų olimpiada MES – KŪRYBINGI IR IŠMANŪS. 8 klasių ir I-II gimnazijos klasių grupėje A. Kulviečio klasikinę gimnaziją atstovavo IIbL gimn. kl.  moksleivė Eglė Kurtinaitytė, o III-IV gimnazijos klasių grupėje IIIb klasės mokinė Kotryna Galambauskaitė.

2017 m. Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etape Eglė pristatė namų projektinį- kūrybinį darbą „Desservir“, o Kotryna pristatė namų projektinį – kūrybinį darbą „Gėlių rojus“. Abi moksleivės varžėsi  mitybos veiklos grupėje (skirtingose amžiaus grupėse) ir gamino užkandį draugui iš užsienio.

IIbL gimnazijos klasės mokinė Eglė Kurtinaitytė mitybos veiklos grupėje laimėjo I vietą. (8-10 -ų klasių grupėje) ir balandžio 20-21 dienomis, Kaune vyksiančioje respublikinėje moksleivių technologijų olimpiadoje atstovaus Vilniaus miestą.

IIIb klasės mokinė Kotryna Galambauskaitė mitybos veiklos grupėje laimėjo II vietą. (11-12-ų klasių grupėje).

Sveikiname ir didžiuojamės!

Moksleivėms pasiruošti olimpiadai padėjo technologijų mokytoja metodininkė Lolita Petkevičienė.