Užgavėnės 2019: palydėjome žiemą!

IMG_6370Gimnazijos bendruomenė linksmai palydėjo žiemą ir sutiko pavasarį – kovo 5 d. šventė Užgavėnes, kurias šiemet skyrė Žemaitijos metams. Ryte, prieš pamokų pradžią, visus sutiko liaudies instrumentų ansamblio vadovas Stasys Lukauskas. Visą dieną gimnazijoje vyko integruotos etninės kultūros ir dalykų pamokos „Užgavėnių tradicijos“. 7 klasių mokiniai ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rūta Ratkevičienė bei muzikos mokytojas Arvydas Kirda gimnazijos bendruomenę tradiciškai įsuko į Užgavėnių šurmulį.

Per 2, 3 pertraukas gimnazijos rekreacijose grojo 4c klasės (mokytojai A. Trukšinienė ir S. Lukauskas) orkestras visus kvietęs dainuoti Užgavėnių dainas ir šokti šokius. Draugėn susibūrę persirengėliai stebėjo kanapinio ir lašininio kovą, vaišino vieni kitus blynais, džiaugėsi ateinančiu pavasariu.

IMG_6365 IMG_6368 IMG_6361
IMG_6366 IMG_6362 IMG_6369