Užgavėnės 2018: palydėjome žiemą!

IMG_3772Gimnazijos bendruomenė linksmai palydėjo žiemą ir sutiko pavasarį – vasario 13 d. gimnazijoje šurmuliavo Užgavėnės. Jas šiemet organizavo gimnazijos teatro būrelis (vadovė – pradinio ugdymo mokytoja Loreta Navaitytė). Po 2 jų ir 3-jų pamokų mokiniai stebėjo kanapinio ir lašininio kovą, šoko per choreografijos pamokas (mokytoja B. Akelaitienė) išmoktą šokį „Šiaudų batai“ ir dainavo Užgavėnių dainą „Šalta žiema šalin eina“ (muzikos mokytojai: D. Zabukienė, I. Visockienė, A. Rauduvaitė). Šokėjams ir dainininkams akomponavo gimnazijos liaudies instrumentų ansamblis (vadovas S. Lukauskas). Mokiniai ir mokytojai vaišino vieni kitus blynais, džiaugėsi ateinančiu pavasariu, nes iš gimnazijos kiemo žiema buvo išvaryta!

IMG_3766 IMG_3767 IMG_3769 IMG_3770
IMG_3773 IMG_3774 IMG_3775 IMG_3778