Sveikiname gimnazijos jaunųjų ugniagesių komandą, dalyvavusią Šiaulių apskrities varžybose

Gimnazijos jaunųjų ugniagesių komanda, 7b klasės mokiniai: Nojus Gavėnas (komandos kapitonas), Benas Verslovas, Edmundas Doviltis, Mindaugas Vilimas, Domantė Vitėnaitė, Paulina Polubechinaitė, vasaros atostogas leidžia prasmingai – 2017 m. birželio 29 d. dalyvavo Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos organizuojamose varžybose, kurios vyko Šiauliuose. Mūsų komanda pasirinko varžytis Kovinio išsidėstymo rungtyje. Joje pateikė paraiškas dalyvauti net septynios 11-17 metų vaikų ir jaunuolių komandos iš įvairių šalies miestų: Joniškio, Šilalės, Klaipėdos, Utenos, Šiaulių, Visagino. Šį kartą buvo stipresni konkurentai, bet iš Šiaulių grįžome puikios nuotaikos, įgavę patirties. Visi mūsų komandos dalyviai buvo apdovanoti dalyvių medaliais ir Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos diplomu. Dėkojame gimnazijos direktorei Kristinai Gudelienei, vykusiai drauge į varžybas, ir 7b klasės mokiniams Nojui Mozeriui ir Dominykui Versockiui, padėjusiems komandai.

Daugiau informacijos apie varžybas: http://gaisrine.siauliai.lt/jaunieji-ugniagesiai-varzesi-siauliuose/

Daiva Briedienė, direktoriaus pavaduoja neformaliajam švietimui