ŠV. KALĖDŲ STEBUKLO BELAUKIANT

Lukas_LaurinaitisP R O G R A M A

Gruodžio 9–20 d.

Kalėdinis aprangos iššūkis 9–20 d.

Visi kasdien puošiamės kalėdiniu aprangos akcentu (pvz.: kepuraite, šalikėliu, riešinėmis, megztiniu, plaukų segtuku, kaspinu ir pan.).

Kabinetų durų kalėdinės dekoracijos 9–20 d.

Iki gruodžio 9 d. papuošiame šventine kalėdine dekoracija savo klasės  ar kito kabineto durų išorę.

1–8 klasių ir I-IV gimnazijos klasių mokinių žiemos peizažų paroda „Pilka balta kur dairais…“

Kalėdinių dovanų labdaros akcija Antazavės globos namų vaikams  4–16 d.

Ruošiame asmenines, šeimų ir klasių dovanas ir nešame į direktoriaus pavaduotojų kabinetą. Akciją koordinuoja Mokinių taryba.

Kalėdinė gimnazijos darbuotojų ir mokinių kūrybos paroda 13–20 d.

Iki gruodžio 12 d. registruojame (pavadinimas, autorius) gimnazijos darbuotojų ir mokinių kūrybines idėjas, kūrinius ir rankdarbius direktoriaus pavaduotojų kabinete.

Pradinių klasių mokinių ir mokytojų kūrybos ekspozicija veiks I a. rekreacijoje, vyresnių klasių – II a. rekreacijoje prie salės.

I–IV gimnazijos klasių mokinių protmūšis „Šv. Kalėdos pasaulyje ir Lietuvoje“ 16 d.

Bendruomenės atstovų kelionė į Antazavės vaikų globos namus 18 d.

Mokinių tarybos nariai ir meno kolektyvai veža labdaros akcijos dovanas, koncertą ir bendruomenės linkėjimus Antazavės globos namų vaikams.

5–8, I–IV gimnazijos klasių mokinių kompiuterinių atvirukų „Žiemos pasaka“ paroda–pristatymas 19 d.

Kalėdų misterija 19 d., 16.30 val.

Mokiniai ir mokytojai bendruomenės atstovams, partneriams ir svečiams pristato meninę kalėdinę interpretaciją gimnazijos salėje.

Kūčiukų iššūkis 20 d.

Valgykloje kepame kalėdinius kūčiukus.

Iššūkį priėmusių klasių vadovai iki gruodžio 13 d. registruojasi direktoriaus pavaduotojų kabinete (laiką paskelbsime užsiregistavus).

Piešinio autorius Lukas Laurinaitis, 7BL