Susitikimas su rašytoja Une Kaunaite

2017 m. vasario 9 d. aštuntų klasių moksleiviai gimnazijoje susitiko su rašytoja, Ministro Pirmininko patarėja švietimui ir mokslui Une Kaunaite. Organizuotas susitikimas – vienas iš renginių ciklo, skirto Vasario 16-osios šventei, renginių. Jo tema – jauno žmogaus kaip piliečio paveikslas.

Su rašytoja mokiniai kalbėjosi apie kūrybinio rašymo procesą, kėlė klausimus apie jauno žmogaus vietą visuomenėje ir politikoje, svarstė pritapimo ir patyčių problemas. Ypač daug mokinių dėmesio susilaukė naujausias U. Kaunaitės romanas „Laiškai Elzei“: mokiniai domėjosi knygos parašymo aplinkybėmis, personažų kūrimu, romane plėtojamomis temomis. Susitikimui pasibaigus mokiniai išsirikiavo eilėje rašytojos autografų.

IMG_1369 IMG_1368 IMG_1365
IMG_1364 IMG_1350 IMG_1362

Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytoja Rima Kasperionytė ir direktorės pavaduotoja neformaliajam švietimui Daiva Briedienė.