Savanorių dienos 2017 paminėjimo renginiai

SavanorysteGruodžio 5 d. gimnazijoje vyko Savanorių dienos paminėjimo renginiai – gimnazijos vykdomo  projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ veiklos.

Dorinio ugdymo pamokose 8,9,10 klasių mokiniai gilinosi į temą „Europos sąjungos vertybės: demokratija ir žmogaus teisės. Savanorystė Lietuvoje“, atliko kūrybinį darbą „Aš po 5 metų“. Veiklas organizavo dorinio ugdymo mokytojos: A.Šidlauskienė, J.Biktimirovaitė, V.Baltuškonienė, G.Bartašienė.

Gruodžio 5 d. 10, 11ir 12 klasių mokiniams mokytojai, Erasmus+ programos dalyviai, Miroslavas Lakutijevskis, informatikos mokytojas metodininkas, Larisa Strižova, rusų kalbos mokytoja metodininkė, Snieguolė Imbrasienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė, pristatė Erasmus+ programą. Pamokose buvo akcentuojama, kad Erasmus+ – tai ES švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto rėmimo Europoje programa, suteikianti europiečiams galimybę mokytis, stažuotis, įgyti patirties ir savanoriauti.

Savanorystės idėjas gimnazijoje skleidė ir projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ jaunieji ambasadoriai: Nora Navardauskaitė, 9al klasė, Andrius Žukauskas, 9al klasė, Gustas Akstinas, 9al klasė, Karolina Kavoliūtė, 9al klasė. Jie 8-9 klasių mokiniams organizavo pamokas tema „Savanorystė Lietuvoje. Pratybos Klasės savanorystės istorija“. Pamokose mokiniai pasidalijo savo patirtimi ir sukūrė klasės savanorystės istoriją. Medžiagą pamokai parengė jaunoji ambasadorė Nora Navardauskaitė, 9al gimnazijos klasė. Ambasadoriams pamokas padėjo organizuoti mokytojai D.Basijokienė, V.Garliauskas, L.Leonavičienė, D.Jarmalienė, V.Baltuškonienė

Gruodžio 4-8 d. klasės valandėlėse 1-4, 5-8, 9-12 klasių mokiniai su klasės vadovais aptarė temas: „Savanorystė – pasirengimas profesijai“, „Mano savanorystės istorija“, „Savanorystės mugė“.

Informaciją  parengė Daiva Briedienė,

direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui