Rengino informacija:

Gru

Akciją, skirtą Zarasų rajono Antazavės vaikų globos namų auklėtiniams

Mieli Mokiniai, Tėveliai, Mokytojai,

2016 metų lapkričio 28 – gruodžio 16 dienomis gimnazija  organizuoja jau tradicija tapusią labdaros akciją, skirtą  Zarasų rajono Antazavės vaikų globos namų auklėtiniams. Daugelis jų neturi tėvų, nepatiria namų šilumos ir Kalėdų džiaugsmo. To džiaugsmo jiems galėtume suteikti mes – pasirūpinti, kad kiekvienas vaikas gautų po kalėdinę dovaną.

Kalėdos visiems turėtų būti stebuklų metas, todėl kviečiame prisidėti prie šios labdaros akcijos. Dovanas prašytume pristatyti iki gruodžio 16 d. 12 val. klasės vadovui, direktoriaus pavaduotojams ugdymui Daivai Briedienei arba Miroslavui Lakutijevskiui. Galima dovanoti žaislus, mokyklines priemones, kanceliarines prekes, saldumynus ir kita. Primename, kad dovanos  turi būti naujos.

Gimnazijos deleguoti atstovai Antazavės globos namus planuoja aplankyti gruodžio 20 d.

Kviečiame akcijoje dalyvauti visų klasių mokinius, mokytojus, tėvus.

Gimnazijos  bendruomenės vardu

direktorė Kristina Gudelienė