Renginiai

 

 

Rengino informacija:

 • Pr
  21
  Lap
  2016
  Sk
  04
  Gru
  2016

  Paroda "Būk matomas"

  Maloniai kviečiame aplankyti 

  1 -4 kl. Dailės laboratorijos senovės civilizacijų motyvais mokinių 

  ATŠVAITŲ PARODĄ

   BŪK MATOMAS

  2016 m. lapkričio mėn. Gimnazijos bibliotekoje (II a.)  

  Dailės mokytoja Gintė Mažiulienė

  Bibliotekos vedėja Sigita Pečkaitienė

  Atšvaitas – pėsčiojo „angelas sargas“

       Atšvaitas - tai veiksminga asmens vizualioji saugumo priemonė, padedanti būti pastebėtiems laiku ir apsisaugoti nuo nelaimingų eismo įvykių. Esant prastam orui ar tamsiu paros metu svarbu ne tik turėti atšvaitą, bet ir tinkamai jį nešioti. Nepamirškite, kad saugumas dažnai priklauso nuo matomumo. Žinokite, kad pats atšvaitas nešviečia, jis tik atspindi atvažiuojančio automobilio šviesas, todėl jį būtina pritvirtinti automobilio žibintų aukštyje, kad vairuotojui lengviau būtų atšvaitus pastebėti.

       Parodai “Būk matomas“ mokiniai sukūrė savo atšvaitus. Jie vaizdavo fantastines būtybes, kurios galėtų apsaugoti juos nuo nelaimių kelyje. Šių būtybių figūros sudarytos iš skirtingų kūno dalių. Tai archainė tradicija: mesopotamiečiai fantastines būtybes vaizdavo reljefose, skulptūrose ir statydavo prie įėjimų į rūmus, miestus.

       Pasirūpinkite, kad Jums brangūs žmonės atšvaitą turėtų ir nešiotų kasdien, atkreipkite dėmesį, ar atšvaitai prikabinti matomoje vietoje, priminkite, kaip juos reikia nešioti.

  aa aaa

 

Partneriai