Rengino informacija:

• Pn
    Gru

Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Nacionalinis egzaminų centras organizuoja Nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, populiarinti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis.

Konkurso matematikos ir gamtos mokslų klausimai orientuoti į mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, bendrąsias kompetencijas ir žinių taikymą konkrečiose praktinėse situacijose. Bus pateikta viena užduotis, sudaryta iš matematikos ir gamtos mokslų klausimų.

Konkurse dalyvaus 8 klasių ir I, II gimnazijos klasių mokiniai, besidominantys matematika, gamtos mokslais ir jų taikymu.

Konkursas vyks 2016 m. gruodžio 2 d.