Renginiai

 

 

Rengino informacija:

  • Kt
    25
    Rgp
    2016

    Papildomų darbų atsiskaitymo grafikas

    Data

    Laikas

    Dalykas

    Vieta

    Mokiniai/

    klasė

    Mokytojas

    3, 5–8 klasės

    Rugpjūčio 23 d.

    10 val.

    Matematika

    3c klasė

    3c klasės

    Asta Mozurienė

     

    Rugpjūčio 23 d

    11 val.

    Lietuvių kalba

    3c klasė

     

    3c klasės

    Asta Mozurienė

    Rugpjūčio 23 d.

    10 val.

    Matematika

    3d klasė

    3d klasės

    Nijolė Sedleckienė

     

    Rugpjūčio 23 d.

    11 val.

    Lietuvių kalba, pasaulio pažinimas

    3d klasė

    3d klasės

    Nijolė Sedleckienė

    Rugpjūčio 23 d.

    10 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 5

    5e klasė

    Juozas Vasilevičius

    Rugpjūčio 23 d.

    10 val.

    Anglų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 5

    7d

    Virginija Šeputienė

    Rugpjūčio 23 d.

    10 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 1

    8 klasės

    Vigilija Kelerienė

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 2

    7 klasės

    Laima Džermeikienė

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Fizika

    Fizikos kabinetas

    7, 8 klasės

    Žana Kovaliūnienė

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 1

    8 klasės

    Rūta Ratkevičienė

    Rugpjūčio 25 d.

    10 val.

    Chemija

    Chemijos kabinetas

    8 klasės

    Violeta Dzenienė

    Rugpjūčio 25 d.

    10 val.

    Biologija

    Biologijos kabinetas

    8 klasės

    Nadežda Pašuto

    Rugpjūčio 25 d.

    10 val.

    Lotynų kalba

    Lotynų kalbos kabinetas Nr. 2

    6, 7, 8 klasės

    Vilija Niauronytė

    Matas Grubliauskas

    Rugpjūčio 25 d.

    11 val.

    Fizika

    Fizikos kabinetas

    8 klasės

    Igor Smirnov

    Rugpjūčio 29 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 6

    7d

    Danutė Basijokienė

    I-III gimnazijos klasės

    Rugpjūčio 22 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 3

    II klasės

    Violeta Juodelienė

    Rugpjūčio 22 d.

    10 val.

    Etika

    Geografijos kabinetas

    II klasės

    Aušra Šidlauskienė

    Rugpjūčio 22 d.

    11 val.

    Istorija

    Istorijos kabinetas

    II klasės

    Daliutė Paškauskaitė

    Rugpjūčio 23 d.

    10 val.

    Informacinės technologijos

    Informacinės technologijų kabinetas Nr. 1

    II klasės

    Miroslavas Lakutijevskis

    Rugpjūčio 23 d.

    11 val.

    Ekonomika

    Matematikos kabinetas Nr. 1

    I klasės

    Vigilija Kelerienė

    Rugpjūčio 23 d.

    11 val.

    Technologijos

    Technologijų kabinetas

    II klasės

    Leonas Talakauskas

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 3

    I, II, III

    Rūta Sveikauskienė

    Daina Urbonienė

     

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Anglų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 7

    II klasės

    Lina Vyšniauskaitė

    Rugpjūčio 24 d.

    11val.

    Matematika (A)

    Matematikos kabinetas Nr. 2

    III klasės

    Laima Džermeikienė

    Rugpjūčio 25 d.

    10 val.

    Lotynų kalba

    Lotynų kalbos kabinetas Nr. 2

    I, III klasės

    Audra Opulskytė

    Rugpjūčio 29 d.

    11 val.

    Pilietiškumo pagrindai

    Menų istorijos kabinetas

    II klasės

    Kristina Gudelienė

    Rugpjūčio 29 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 2

    I, III klasės

    Rima Valiuvienė

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Istorija

    Istorijos kalbinetas

    11 klasės

    Daliutė Paškauskaitė

 

Partneriai