Rengino informacija:

• Tr
    Bir

Būrelių šventė „Mokyklos sodai“

Maloniai kviečiame gimnazijos ir Fabijoniškių bendruomenę į klasikinės gimnazijos organizuojamą meninės krypties būrelių šventę „Mokyklos sodai“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Renginys vyks birželio 1 d. 18.30 val. gimnazijos salėje.

Baigiamasis gimnazijos meninės krypties būrelių renginys 2016 Mokyklos sodai

Birželio 1 d. mūsų klasikinė gimnazija ne tik savo, bet ir Fabijoniškių bendruomenę pakvietė į meninės krypties būrelių šventę Mokyklos sodai . Šiuo renginiu buvo paminima ir Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Renginio meninėje programoje dalyvavo 11 gimnazijos meninės krypties būrelių, meno kolektyvų, 2-jų klasių šokėjų grupės, klasių šokių konkurso laimėtojos. Renginį režisavo šokių mokytojas ekspertas Arnoldas Riekumas, o vedė IIal gimnazijos mokinys Matas Drukteinis ir IIIb gimnazijos klasės mokinė Gabrielė Kolyčiūtė. Drauge su būrelių vadovais , mokiniais, jų tėveliais šventėje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys, gimnazijos tarybos pirmininkas Artūras Paulauskas ir Lietuvos Respublikos Ministro primininko patarėjas, Lietuvos Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, kompozitorius Faustas Latėnas. Seimo narys Artūras Paulauskas pasidžiaugė šių mokslo metų gimnazijos pasiekimais ir bendruomenei Tarptautinę vaikų gynimo dieną priminė, jog reikia gerbti ne tik vaikų teises, bet ir vaikai turėtų nepamiršti savo tėvų. Patarėjas Faustas Latėnas gimnazijoje buvo pirmą kartą. Linkėdamas puikių mokymosi rezultatų Faustas Latėnas perskaitė Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus sveikinimą Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos bendruomenei, kuriame linkima būti ištikimiems gimnazijos devizui ,,Kilnus žmogus – darnus pasaulis“. Koncerto pabaigoje tautinių šokių kolektyvui ,,Papartėlis“ ir liaudies instrumentų ansambliui atlikus paskutinį koncertinį numerį ,,Mokyklos sodas“ mokiniai, meno kolektyvų vadovai, mokytojai dalykininkai, gimnazijos rėmėjai ir mokinių tėveliai atsisveikino iki rugsėjo 1-osios.

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui Daiva Briedienė