Rengino informacija:

• An
    Kov

Užgavėnės

Užgavėnės 2019 gimnazijoje PROGRAMA, SKIRTA ŽEMAITIJOS METAMS PAMINĖTI 2019 m. kovo 5 d. 7.45 val. – Bendruomenės sutikimas ir pasveikinimas. (ats. S. Lukauskas). Po 3 pamoką – žiemos palydos 1a. rekreacijoje (dešinė) – dalyvauja 4, 3 klasių mokiniai (ats. pradinio ugdymo mokytojai, S. Lukauskas). Po 4 pamokų– žiemos palydos 1a. rekreacijoje (kairė) – dalyvauja 1, 2 klasių mokiniai (ats. pradinio ugdymo mokytojai, S. Lukauskas). Užgavėnių tradicijos: persirengėlių gimnazijos lankymasis bendruomenėje. Dalyvauja 7 klasių mokinių grupė. (ats. R.Ratkevičienė, A.Kirda). Integruotos lietuvių kalbos, muzikos, dailės ir etninės kultūros pamokos/jų epizodai „Užgavėnių tradicijos“, skirtos Žemaitijos metams pažymėti. Klasių kolektyvų popietės (ats. 5–8, 9–12 klasių vadovai)

Daiva Briedienė,
    direktoriaus pavaduotoja ugdymui