Renginiai

 

 

Rengino informacija:

  • Pr
    13
    Rgp
    2018
    Kt
    30
    Rgp
    2018

    Papildomų darbų atsiskaitymo grafijas

    Data   

    Laikas

    Dalykas

    Vieta

    Mokiniai/

    klasė

    Mokytojas

    1, 3 klasės

    Rugpjūčio 27 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    1c klasė

     

    1c klasės

    Asta Mozurienė

     

    Rugpjūčio 27 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    3b klasė

     

    3b klasės

    Birutė Aleknaitė

    5–8 klasės

    Rugpjūčio 20 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 3

    6 klasės

    Violeta Juodelienė

    Rugpjūčio 20 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 4

    7 klasės

    Laima Valiušaitienė

    Rugpjūčio 22 d.

    10 val.

    Rusų kalba

    Rusų kalbos kabinetas

    6, 7 klasės

    Liudmila Leonavičienė

    Rugpjūčio 23 d.

    10 val.

    Biologija

    Biologijos kabinetas

    7 klasės

    Nadežda Pašuto

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Fizika

    Fizikos kabinetas

    7 klasės

    Žana Kovaliūnienė

    Rugpjūčio 27 d.

    10 val.

    Geografija

    Geografijos kabinetas

    6,7,8 klasės

    Virginijus Gerulaitis

    Rugpjūčio 27 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 2

    6 klasės

    Rūta Ratkevičienė

    Rugpjūčio 27 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 1

    8 klasės

    Daiva Briedienė

    Rugpjūčio 27 d.

    10 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 3

    8 klasės

    Rūta Sveikauskienė

    Rugpjūčio 27 d.

    11 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 1

    6 klasės

    Vigilija Kelerienė

    Rugpjūčio 27 d.

    11 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 5

    7 klasės

    Nijolė Viršulienė

    Rugpjūčio 27 d.

    11 val.

    Dailė

    Dailės kabinetas

    8 klasės

    Vilma Kaplanovskienė

    Rugpjūčio 27 d.

    12 val.

    Anglų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 7

    8 klasės

    Rasa Vyšniauskienė

    Rugpjūčio 28 d.

    10 val.

    Gamta ir žmogus

    Biologijos kabinetas

    6 klasės

    Mykolas Savickas

    I-III gimnazijos klasės

    Rugpjūčio 20 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 3

    II klasės

    Violeta Juodelienė

    Rugpjūčio 22 d.

    10 val.

    Anglų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 6

    II klasės

    Violeta Račinskienė

    Rugpjūčio 22 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 7

    I, IIIklasės

    Rima Valiuvienė

    Rugpjūčio 22 d.

    11 val.

    Anglų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 6

    II klasės

    Violeta Račinskienė

    Rugpjūčio 23 d.

    10 val.

    Biologija

    Biologijos kabinetas

    II klasės

    Nadežda Pašuto

    Rugpjūčio 23 d.

    10 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 2

    I klasės

    Laima Džermeikienė

    Rugpjūčio 23 d.

    10 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 4

    II-III klasės

    Daina Urbonienė

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Technologijos

    Technologijų kabinetas

    II klasės

    Leonas Talakauskas

    Rugpjūčio 27 d.

    10 val.

    Geografija

    Geografijos kabinetas

    I, II klasės

    Virginijus Gerulaitis

    Rugpjūčio 27 d.

    10 val.

    Chemija

    Chemijos kabinetas

    III klasės

    Violeta Dzenienė

    Rugpjūčio 27 d.

    11 val.

    Fizika

    Fizikos kabinetas

    II klasės

    Igor Smirnov

    Rugpjūčio 27 d.

    11 val.

    Ekonomika ir verslumas

    Matematikos kabinetas Nr. 1

    II klasės

    Vigilija Kelerienė

    Rugpjūčio 27 d.

    12 val.

    Prancūzų  kalba

    Prancūzų kalbos kabinetas

    II klasės

    Oksana Smirnova

    Rugpjūčio 28 d.

    10 val.

    Istorija

    Istorijos kalbinetas

    II klasės

    Daliutė Paškauskaitė

    Rugpjūčio 28 d.

    11 val.

    Informacinės technologijos

    Informacinių technologijų kabinetas Nr.1

    II klasės

    Miroslavas Lakutijevskis

    Rugpjūčio 28 d.

    12 val.

    Kūno kultūra

    Sporto salė/sporto aikštynas

    II klasės

    Viktoras Prokopjevas

 

Partneriai