Renginiai

 

 

Rengino informacija:

  • Pr
    21
    Rgp
    2017
    Tr
    30
    Rgp
    2017

    Papildomų darbų atsiskaitymo grafikas

     

    Data

    Laikas

    Dalykas

    Vieta

    Mokiniai/

    klasė

    Mokytojas

    1-3 klasės

    Rugpjūčio 22 d.

    10 val.

    Matematika Lietuvių kalba

    1c klasė

     

    1c klasės

    Skaistė Nenartovičienė

     

    Rugpjūčio 22 d

    10 val.

    Lietuvių kalba

    2b klasė

     

    2b klasės

    Birutė Aleknaitė

    Rugpjūčio 22 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    3ad klasė

    3ad klasės

    Sigitas Žukauskas

     

    5–8 klasės

    Rugpjūčio 14 d.

    11 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 4

    6 klasės

    Laima Valiušaitienė

     

    Rugpjūčio 22 d.

    10 val.

    Geografija

    Geografijos kabinetas

    8 klasės

    Algirdas Bernotas

    Rugpjūčio 23 d.

    12 val.

    Lotynų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 1

    5 klasės

    Matas Grubliauskas

    Rugpjūčio 23 d.

    11 val.

    Lotynų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 2

    6 klasės

    Audra Jaskelevičienė

    Rugpjūčio 23 d.

    12.30 val.

    Lotynų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 2

    7 klasės

    Audra Jaskelevičienė

    Rugpjūčio 23 d.

    14 val.

    Lotynų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 2

    8 klasės

    Audra Jaskelevičienė

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 5

    6 klasės

    Juozas Vasilevičius

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Lotynų kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 1

    5, 6 klasės

    Vilija Niauronytė

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 4

    8 klasės

    Rima Kasperionytė

     

    Rugpjūčio 25 d.

    10 val.

    Prancūzų  kalba

    Prancūzų kalbos kabinetas

    7 klasės

    Oksana Smirnova

    Rugpjūčio 28 d.

    10 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 5

    7 klasės

    Nijolė Viršulienė

    Rugpjūčio 28 d.

    9 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 2

    8 klasės

    Laima Džermeikienė

    Rugpjūčio 28 d.

    9 val.

    Anglų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 1

    7 klasės

    Rasa Vyšniauskienė

    Rugpjūčio 28 d.

    10 val.

    Anglų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 1

    6 klasės

    Snieguolė Imbrasienė

    Rugpjūčio 28 d.

    10 val.

    Rusų  kalba

    Rusų kalbos kabinetas

    6 klasės

    Larisa Strižova

    I-III gimnazijos klasės

     

    Rugpjūčio 21 d.

    10 val.

    Biologija

    Biologijos kabinetas

    I, III klasės

    Nadežda Pašuto

    Rugpjūčio 21 d.

    9 val.

    Technologijos

    Technologijų kabinetas

    II klasės

    Leonas Talakauskas

    Rugpjūčio 22 d.

    10 val.

    Geografija

    Geografijos kabinetas

    I klasės

    Algirdas Bernotas

    Rugpjūčio 23 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 3

    I klasės

    Violeta Juodelienė

    Rugpjūčio 23 d.

    11 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 7

    II klasės

    Rima Valiuvienė

    Rugpjūčio 23 d.

    11 val.

    Lotynų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 1

    I, II klasės

    Matas Grubliauskas

    Rugpjūčio 23 d.

    11.30 val.

    Lotynų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 1

    III klasės

    Matas Grubliauskas

    Rugpjūčio 23 d.

    9 val.

    Fizika

    Fizikos kabinetas

    I, II klasės

    Igor Smirnov

    Rugpjūčio 24 d.

    11 val.

    Istorija

    Istorijos kalbinetas

    I-II klasės

    Daliutė Paškauskaitė

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Lietuvių kalba

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 6

    III klasės

    Danutė Basijokienė

    Rugpjūčio 24 d.

    10 val.

    Vokiečių kalba

    Vokiečių kalbos kabinetas

    I klasės

    Jūratė Kierienė

    Rugpjūčio 25 d.

    9 val.

    Ekonomika

    Matematikos kabinetas Nr. 1

    I klasės

    Vigilija Kelerienė

    Rugpjūčio 25 d.

    10 val.

    Prancūzų  kalba

    Prancūzų kalbos kabinetas

    I-II klasės

    Oksana Smirnova

    Rugpjūčio 28 d.

    10 val.

    Anglų kalba

    Anglų kalbos kabinetas Nr. 6

    I klasės

    Violeta Račinskienė

    Rugpjūčio 28 d.

    9 val.

    Technologijos

    Technologijų kabinetas

    III klasės

    Gintautas Pipiras

    Rugpjūčio 28 d.

    10 val.

    Matematika

    Matematikos kabinetas Nr. 3

    I, III klasės

    Rūta Sveikauskienė

    Daina Urbonienė

     

    Rugpjūčio 28 d.

    11 val.

    Technologijos

    Technologijų kabinetas

    I klasės

    Lolita Petkevičienė

    Rugpjūčio 29 d.

    10 val.

    Chemija

    Chemijos kabinetas

    I, III klasės

    Violeta Dzenienė

    Rugpjūčio 29 d.

    11 val.

    Informacinės technologijos

    Informacinių technologijų kabinetas Nr.1

    II klasės

    Miroslavas Lakutijevskis

    Rugpjūčio 30 d.

    10 val.

    Retorika

    Lietuvių kalbos kabinetas Nr. 7

    I-III klasės

    Irena Smetonienė

 

Partneriai