Pradinių klasių mokiniai (13 klasių) dalyvaus Šiaurės šalių bibliotekų savaitės projekte „Šiaurės herojai“

Skirtukas

Lapkričio 12-18 d. pradinių klasių mokiniai dalyvaus Šiaurės šalių bibliotekų savaitės projekte „Šiaurės herojai“.

Žodžio ir šviesos šventė (lapkričio 12 d. 9.00 val.) , kurios metu žvakių šviesoje vyks švedų Eliaso ir Agnes Våhlundų rekomenduojamos knygos vaikams „Superherojų vadovas“ pristatymas, ištraukos skaitymas balsu ir aptarimas. Po šventės mokiniai į namus parsineš žvakelę (simbolinę švieselę). Tikimės, jog ji ilgais rudens vakarais suburs Jūsų šeimos narius prie knygų, paskatins diskusijas. Šią savaitę mokiniai plės žinias apie Šiaurės šalis. Domėsis vaikų literatūra, susipažins su literatūriniais herojais. Tikimės, kad aktyviai skaitys knygas ir pristatys jas draugams. Diskutuos apie mėgstamiausius herojus ir jų nuotykius. Atliks įvairias kūrybines užduotis. Pasidžiaugs savo ir kitų mokinių sukurtais darbais.

Dėmesio! Šią savaitę bus integruotos kai kurios pamokos.

Projekto organizatorės gimnazijoje mokytojos Ona Bacvinkienė, Asta Mozurienė; bibliotekos darbuotoja Sigita Pečkaitienė.

2018 ŠIAURES HEROJAI programa

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Bacvinkienė Ona