Pažink save, kitus ir universitetą

Spalio 22-23 d. Ia, Ic ir IIa gimazijos klasių mokiniai ir klasių vadovės V. Juodelienė, V. Vilkauskienė, L. Strižova dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteto Socialinio ugdymo katedros organizuotame tarptautiniame moksliniame simpoziume Socialinio verslo ir komunikacinių industrijų modeliavimas socialinei įtraukčiai. Socialinio ugdymo katedros vedėja dr. Sigita Burvytė renginio metu globojo ir mokytojus, ir moksleivius. Mokytojai dalyvavo simpoziume ir klausėsi paskaitų (jas skaitė Lietuvos ir užsienio lektoriai), o mokiniai turėjo galimybę kūrybiškai ir prasmingai padirbėti kūrybinėse dirbtuvėlėse Pažink save, kitus ir universitetą. Užsiėmimų metu moksleiviai naudingai ir smagiai praleido laiką su jaunaisiais socialiniais pedagogais, patyrė naujų įspūdžių, susidraugavo su kitų ugdymo institucijų moksleiviais. Įgyta patirtis pravers pamokose.