Paroda „Dailės raiška“

Maloniai kviečiame aplankyti pradinių klasių mokinių kūrybos parodą  „Dailės raiška – Senųjų kultūrų ir Antikos meno pažinimas“.

Dailės raiška – klasikinio ugdymo pradinėje mokykloje dalis.  Dailės raiškos ugdymas (senųjų kultūrų pažinimas ir savitas interpretavimas) vykdomas visose pirmose, antrose, trečiose ir ketvirtose pradinės mokyklos klasėse. Dailės raiškai skiriama papildoma viena savaitinė valanda šalia dviejų dailės ir technologijų pamokų. Derinant Senųjų kultūrų ir Antikos vaizduojamojo meno, Europos dailės ir architektūros pažinimą su kūrybine raiška, lavinama mokinių vaizduotė ir kūrybinis mąstymas, puoselėjamas kiekvieno mokinio individualumas ir savitumas, plečiamos saviraiškos galimybės, išsaugomas spontaniškos saviraiškos poreikis, nuosekliai ir patraukliai ugdomi kūrybinio darbo įgūdžiai.

Paroda eksponuojama pirmo aukšto rekreacijoje.

Dailės mokytojos Gintė Mažiulienė ir Irena Staknienė