Netradicinės pamokos

NETRADICINĖS PAMOKOS:
    2017-02-23 IVa ir IVb klasių mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja metodininke Rima Valiuviene vyko į netradicinę edukacinę erdvę V. Mykolaičio – Putino muziejuje. Gimnazistai ne tik pakartojo ir pagilino žinias apie klasiko asmenybę ir kūrybą, bet ir išbandė muziejuje siūlomą interaktyvią ekspoziciją apie  B. Sruogą, varžėsi viktorinoje.

2017-02-24 II bL klasės mokiniams integruota lietuvių kalbos, istorijos ir pilietinio ugdymo pamoka „Sovietiniai lageriai ir kalėjimai bei tremtys“ vyko Genocido aukų muziejuje. Mokiniai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Rimos Valiuvienės, klausėsi lektoriaus paskaitos, susipažino su muziejaus ekspozicija, reflektavo analizuodami rašytojų kūrinius, koks dramatiškas likimas teko mūsų tautai ir kaip jis atsispindi literatūroje.
    2017-02-26 IV aL ir IV b klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja metodininke Rima Valiuviene ir lietuvių kalbos mokytoja eksperte Dalia Kubilinskiene Nacionaliniame dramos teatre stebėjo pagal Tadeusz Słobodzianek pjesę pastatytą spektaklį MŪSŲ KLASĖ(rež. Y.Ross). Integruotoje lietuvių kalbos ir kultūros istorijos pamokoje mokiniai interpretavo spektaklio sceninę raišką ir reflektavo šio kūrinio prasmes.