Mokinių tarybos pirmininko rinkimai

Lapkričio 16-19 d. gimnazijoje vyko Mokinių tarybos pirmininko rinkimai. Ja tapo Ugnė Rukuižaitė, IIIa gimnazijos klasės mokinė, surinkusi 123 (iš 339) rinkėjų balsus.

Rinkimuose dalyvavo balsavimo teisę turintys 7-8 klasių ir I-III gimnazijos klasių mokiniai. Kandidatūras į pirmininko pareigas pateikė keturi mokiniai: Ugnė Rukuižaitė, IIIa gimnazijos klasės mokinė, Urtė Marija Kasnikauskaitė, Ia gimnazijos klasės mokinė, Gerta Černelytė, Ib gimnazijos klasės mokinė, Aivaras Šilkus, Ic gimnazijos klasės mokinys. Visi jie yra dalyvavę gimnazijos mokinių tarybos veikloje.

Prieš rinkimus kandidatai pateikė motyvacinius laiškus, bendruomenei pristatė savo įžvalgas dėl mokinių tarybos veiklos.

Rinkimų rezultatai bendruomenei buvo paskelbti lapkričio 19 d. 9.45 val. renginių salėje. Juos apžvelgė rinkimų komisijos pirmininkas IIc gimnazijos klasės mokinys Jurgis Grigaliūnas. Kandidatams ir išrinktai pirmininkei buvo įteikti gimnazijos ženkliukai, palinkėta prasmingos veiklos ir gerų rezultatų.