Mokinių tarybos PIRMININKO RINKIMAI

FB_IMG_1571734496510Paskutinę savaitę prieš rudens atostogas visa gimnazija dūzgė nuo kalbų apie šių metų Mokinių tarybos pirmininko rinkimus. Į pirmininko postą kandidatavo trys III A gimnazijos klasės mokiniai: Gustas Akstinas, Nora Navardauskaitė ir Orestas Gaivenis.

Antradienį gimnazijos stenduose ir savivaldos Facebook paskyroje buvo paskelbti kandidatų CV ir motyvaciniai laiškai. Ketvirtadienį įvyko buvusio mokinių tarybos pirmininko Andriaus Žukausko moderuojami debatai, kuriuose kandidatai prisistatė, pateikė programas bei atsakė į klasių seniūnų klausimus. Spalio18 d. vyko visų 7–8 klasių ir I–III kl. gimazijos klasių mokinių balsavimas, po jo balsus skaičiavo rinkimų komisija. Pirmadienį, spalio 21 d., paskelbta: rinkimus laimėjo  ir Mokinių tarybos pirmininku tapo Gustas Akstinas!

Linkime sėkmės Gustui Akstinui  pirmininkaujant gimnazijos Mokinių tarybai šiais mokslo metais!

20191018_081157 1