Mokinių kūrybiniai darbai elektroninėje erdvėje ŽEMĖ IR AŠ

PradziaKovo mėn. 5–12 kl. mokiniai dalyvavo projekte Žalioji olimpiada 2020. Penktų klasių mokiniai kompiuterinėmis programomis piešė knygos skirtukus. Septintokai kūrė komiksus naudodami Storyboardthat.com programą. Devintų ir dešimtų klasių mokiniai rengė plakatus ekologine tema pasitelkdami Canva.com programą. Dvyliktokai sukūrė lankstinukus. Dešimtokai, pasirinkę programavimo modulį, kūrė uždavinius ir juos sprendė Ekologine tema. Projekto dalyviai sužinojo apie atliekų rūšiavimo aktualumą, klimato atšilimą, vandenynų bei miškų užteršimą ir pan. Mokiniams patiko dalyvauti projekte ir prisidėti prie ekologiškesnės aplinkos kūrimo.

Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Roma Urbonienė ir
informaciją parengė informacinių technologijų mokytoja metodininkė Vaida Paukštė

5_kl 5A
5B 5C