Tarptautinės mokytojų dienos paminėjimas gimnazijoje

Gimnazijoje 2015 m. spalio 5 d. vyko tradicinis renginys – Tarptautinės mokytojų dienos paminėjimas.

balionai_ir_gelesJau prieš pirmąją pamoką gimnazijos kieme mokytojus pasitiko ir į kabinetus palydėjo II-ųjų gimnazijos klasių mokiniai (klasių vadovai: I. Smirnov, D. Paškauskaitė, V. Juodelienė). Pirmoje pamokoje dalyvavę 5-8, I-IV gimnazijos klasių mokiniai savo mokytojams parengė sveikinimus – staigmenas.

Vėliau mokytojai, pasipuošę antrokų gimnazistų padovanotais tautinės juostelės kaspinėliais, buvo pakviesti į aktų salę, kur juos „Taikos šokiu“ pasveikino „Papartėlio“ šokėjai, o 5-8 klasių mokinių grupė išsakė linkėjimus lotyniškai (mokinius moko lotynų kalbos mokytojai: A. Jaskelevičienė, M. Grubliauskas, V. Garliauskas). Drauge su bendruomene buvęs Artūras Paulauskas, Mokyklos Tarybos pirmininkas, sveikindamas mokytojus profesinės dienos proga nusakė mokytojo misijos svarbą žmogaus ir valstybės ateičiai, aptarė šiandieninę mokytojo profesijos situaciją, linkėjo kūrybiškų mokslo metų. Gimnazijos direktorė Kristina Gudelienė, sveikindama mokytojų kolektyvą, atkreipė dėmesį, koks yra svarbus kiekvienas mokytojo ir mokinio susitikimas.

Pirmąsias pamokas mokytojams padėjo vesti IV gimnazijos klasių mokiniai (klasių vadovės: L. Strižova, A. Vichrova, E. Gudelytė). Gimnazijos bendruomenė galėjo apžiūrėti dailės studijos (vadovė – dailės mokytoja V. Norkutė) kūrybinių darbų parodą „Mano mokytojo portretas“, o II-ųjų gimnazijos klasių mokinės su technologijų mokytoja L. Petkevičiene kvietė ir mokinius, ir mokytojus pažaisti – atspėti mokytoją iš jo portreto.

Vakare gimnazijos mokytojai, pakviesti mero R. Šimašiaus, dalyvavo koncerte, kuris vyko Siemens arenoje.

Hominem quAero!!!

IMG_2853 IMG_2860 IMG_2886 IMG_2882