Meninio skaitymo konkursas gimnazijoje

btrŠių metų sausio 24 dieną gimnazijos aktų salėje vyko tradicinis  meninio skaitymo konkursas. Konkursas buvo skirtas rašytojo, iškilaus visuomenės veikėjo J. Tumo – Vaižganto 150 – osioms gimimo metinėms paminėti.

Už konkurso organizavimą buvo atsakingos lietuvių kalbos mokytojos Violeta Juodelienė ir Laima Valiušaitienė. Konkurse dalyvavo 15 moksleivių iš 5 – 11 klasių ir 8 moksleiviai, vadovaujami mokytojos Rūtos Ratkevičienės, sukūrę literatūrinę kompoziciją „Balti laiškai – iš labai toli…“ (pagal partizanų dienoraščius ir kūrybą). Renginį vedė 8 a klasės mokinė Dovilė ir III a klasės mokinė Vaida. Vertinimo komisiją sudarė mokytojai lituanistai (D. Basijokienė, R. Ratkevičienė, V. Garliauskas, S. Vaičiakauskienė, L. Valiušaitienė, D. Briedienė) ir pirmininkas – Valdas Babliauskas, neformaliojo švietimo mokytojas, teatro režisierius.
 Renginys buvo pradėtas 8 klasių moksleivių „Saulės“ šokiu. Taip pat renginyje skambėjo dainuojamoji poezija. 8 c klasės mokinės Liepa ir Edita Upė atliko I. Narkutės dainą „Raudoni vakarai“.
   Konkurso laureatais buvo paskelbti:
   5 – 8 klasių grupė
   I vieta – Jogailė 7c ( mokytoja Rūta Ratkevičienė)
   I I vieta – Upė 6bl klasė ( mokytoja V. Juodelienė)
   I – IV gimnazijos klasių grupė
   I vieta – Regimantas  I b klasė ( mokytoja Daiva Briedienė)
   II vieta – Vaida III a klasė ( mokytoja V. Juodelienė)
I ir II vietų laimėtojai ir literatūrinių kompozicijų grupė bus deleguojami atstovauti gimnazijai Vilniaus miesto konkurse.
Laima Valiušaitienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė