Meninės krypties būrelių šventė Tau, Mamyte

MozaikaMūsų gimnazija gegužės 17 d. bendruomenę pakvietė į tradicinį meninės krypties būrelių šventę Tau, Mamyte. Šiuo renginiu buvo paminima ir Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Renginio meninę programą parengė gimnazijos meninės krypties būreliai, meno kolektyvai: tautinių šokių kolektyvas ,,Papartėlis“ (vadovė – choreografijos mokytoja ekspertė Birutė Akelaitienė), liaudies instrumentų ansamblis (vadovas – muzikos mokytojas metodininkas Stasys Lukauskas), jaunučių choras (vadovė – neformaliojo švietimo muzikos mokytoja metodininkė Dana Zabukienė). Renginį režisavo gimnazijos meno vadovė, šokių mokytoja ekspertė Birutė Akelaitienė, scenarijaus autorius – lietuvių kalbos mokytojas ekspertas Vidas Garliauskas, vedė – 8al klasės mokiniai: Ainius, Justė, Fausta. Koncertą paįvairino dainuojamosios poezijos studijos vadovas maestro Alvydas Jegelevičius bei muzikos mokytojo Arvydo Kirdos naujai suburta gimnazistų grupė.

Susirinkę svečiai galėjo aplankyti meninės raiškos būrelio (vadovė – dailės vyresnioji mokytoja Gintė Mažiulienė) kūrybinių darbų parodą MOZAIKA.

Drauge su būrelių vadovais, mokiniais, šventėje dalyvavo vaikų tėvai, artimieji. Buvo pasidžiaugta šių metų pasiekimais: koncertais gimnazijos bendruomenei, išvykomis, organizuotomis parodomis, vykdytais projektais. Ypač buvo palinkėta sėkmės ,,Papartėliui“, kuris atstovaus gimnazijai Dainų šventėje 2018 , skirtoje Lietuvos 100-mečiui.

Koncerto pabaigoje tautinių šokių kolektyvui ,,Papartėlis“, liaudies instrumentų ansambliui ir chorui atlikus paskutinį koncertinį numerį ,,Mokyklos sodas“ mokiniai, meno kolektyvų vadovai, mokytojai dalykininkai, gimnazijos rėmėjai ir mokinių tėveliai pasidžiaugę linksmai atsisveikino iki Dainų šventės ir Rugsėjo 1-osios.

Daiva Briedienė, direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui