Laimėtas tarptautinis projektas MAKING FRIENDS BETWEEN LITHUANIA AND CATALONIA

Projektas_1Tarptautiniame projekte „Making friends between Lithuania and Catalonia“, vykdomame Erasmus+ eTwinning platformoje TwinSpace, dalyvauja 25 mokiniai iš Katalonijos ir 27 mūsų gimnazijos 5a ir 5b klasių mokiniai.

Projekto tikslas – ugdyti mokinių komunikavimo ir kultūrinę kompetencijas, sudarančias prielaidas jiems bręsti kaip asmenybėms, sėkmingai mokytis, bendrauti, veikti įvairiose socialinėse ir kultūrinėse situacijose, formuotis pilietinę ir tautinę savimonę.

Mokiniai rašys laiškus vieni kitiems ir keisis informacija jiems aktualiomis temomis (susipažinimas, pomėgiai, kalėdinis sveikinimas, kasdienė rutina namuose ir mokykloje, populiariausios tradicijos šalyse, populiaraus patiekalo receptas, mokykla). Projekto trukmė –2019 – 2020 m. m. Projektą koordinuoja ir vykdo anglų kalbos mokytoja metodininkė Snieguolė Imbrasienė.

Projektas eu-erasmus_24_1