Konferencija „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra“

IMG_20190328_121524Gimnazija jau antrus metus dalyvauja Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro vykdomame projekte „Mokinių akademinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo kokybės plėtra.“ Šių metų kovo 28 dieną vyko projekto I-ojo etapo baigtinė konferencija Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Konferencijoje dalyvavo gimnazijos chemijos mokytoja ekspertė Violeta Dzenienė ir lietuvių kalbos mokytoja Sonata Vaičiakauskienė. Stendinius pranešimus rengė ir konferencijoje pristatė 8 AL klasės mokinė Viltė Donauskaitė ir 5 A klasės mokinė Lėja Junevičiūtė. Mokytoja Sonata Vaičiakauskienė skaitė pranešimą apie specialiuosius lietuvių kalbos modulius, skirtus aukštesniųjų akademinių gebėjimų mokiniams.

IMG_20190328_122419

Sonata Vaičiakauskienė, lietuvių kalbos mokytoja