KINGS KOMANDA SVEIKINO MOKYKLOS MOKINIUS

Kings_olimpiadaVasario mėnesį tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lanko aktyviausias Lietuvos mokyklas ir nuoširdžiai kartu džiaugiasi rudens semestro finalistų pasiekimais!

KINGS lankėsi ir mūsų mokykloje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, tačiau įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų rudens semestro olimpiadose.

Sveikiname šauniuosius finalistus:

Evita

Kisieliūtė

4

Kiekvienas finalistas gavo atitinkamo lygmens diplomą, čia galite daugiau sužinoti apie diplomus: www.kings.lt/page/duk

Taip pat pranešame, jog registracija į pavasario semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai www.kings.lt galės internetu dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose kovo 12-30 dienomis visiškai nemokamai!

Džiaugiamės sėkmingai pasibaigusiu KINGS rudens semestru, mokinių pasiekimais ir nuolatiniu bendruomenės augimu ir pažanga. Didžiuojamės aktyviais, drąsiais bei nuolat tobulėjančiais kingsiečiais!

visi

Šilčiausi linkėjimai,