Interaktyvi pamoka SAUGUS ELGESYS INTERNETINĖJE ERDVĖJE IR TARPASMENINIUOSE SANTYKIUOSE

lygus_ltGruodžio 17 d.  III ir IV gimnazijos klasių mokiniai, klasių vadovai ir dalykų mokytojai dalyvavo interaktyviose pamokose „Saugus elgesys internetinėje erdvėje ir tarpasmeniniuose santykiuose“, vedamose Dingusių žmonių šeimų paramos centro teisininkės ir projektų vadovės Rugilės Butkevičiūtės. Mokiniai analizavo vaizdo įrašuose pateiktas situacijas, ieškojo žmogaus orumą ir lygiateisiškumą užtikrinančių išeičių, dalijosi patirtimis, modeliavo dažniausių problemų sprendimus. Pamokos skirtos įgyvendint strateginei gimnazijos nuostatai stiprinti kryptingas sveikos gyvensenos ir prevencines projekto „OLWEUS“ veiklas.

Dingusiu_zmoniu_paramos_centras moteru_informacijos_centras