IIc klasės mokiniai vyko į Nacionalinę dailės galeriją ir dalyvavo edukacinėje pamokoje „Šiuolaikinės dailės idėjos ir formos“

08CA23C0-A136-4919-ABCE-48663A7322932018-05-08 dailės mokytoja ekspertė Irena Staknienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Juodelienė su IIc klasės mokiniais vyko į Nacionalinę dailės galeriją ir dalyvavo edukacinėje pamokoje „Šiuolaikinės dailės idėjos ir formos“.

Pamokos tikslas – palyginti klasikinės (tradicinės) dailės ir modernios dailės meninės išraiškos priemones ir šiuolaikinių kūrinių idėjas bei formas, aptarti žanrų kaitos ir nykimo priežastis bei aplinkybes, susipažinti su kūrinių eksponavimo galimybėmis ir ypatybėmis.

Mokiniai gilinosi į modernaus meno paslaptis, bandė suprasti, kaip, keičiantis laikotarpiams, politinėms ir ekonominėms situacijoms bei patiems meno žiūrovams, kinta ir meno vertės bei populiarumo suvokimas. Lankantis parodoje „Lewben Art Foundation“ gidas aiškino, kaip kolekcijos kūriniai jungiami su garso menu, kad dalyvauti parodoje buvo pakviesti įvairiems muzikos stiliams atstovaujantys Lietuvos muzikantai, kompozitoriai ir garso menininkai. Mokiniams stiprių įspūdžių paliko ir ekspozicija „Atviri kūriniai“.

Mokiniai atliko nurodytas užduotis, patobulino kultūrinę, mokėjimo mokytis, socialinę ir  asmeninę kompetencijas.

Informaciją pateikė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Violeta Juodelienė