II gimnazijos klasių mokiniams įteikti pagrindinio ugdymo pažymėjimai

IMG_5261Birželio 20 d. II gimnazijos klasių mokiniams įteikti pagrindinio ugdymo pažymėjimai. Renginį organizavo II gimnazijos klasių vadovai ir mokiniai. Gimnazistų renginyje buvo aptarti mokymosi rezultatai, klausomasi gimnazijos dainuojamosios poezijos studijos (vadovas – neformaliojo švietimo mokytojas Alvydas Jegelevičius) dainų, Šopeno valso, renginio vedėjų Vaidos ir Beno skaitomų poezijos eilių. Mokinių tarybos nariai taip pat dalyvavo renginyje. Jie pasveikino Aleksandrą ir Godą, sėkmingai baigusias svarbų mokymosi etapą.

Ypač mokinius ir renginyje dalyvavusius svečius sužavėjo klasių vadovų: lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Violetos Juodelienės, istorijos mokytojos metodininkės Daliutės Paškauskaitė ir fizikos mokytojo metodininko Igor Smirnov pasakytos sentencijos lotyniškai.

IMG_5259 IMG_5268 IMG_5266

Informaciją parengė Miroslavas Lakutijevskis,