Gimnazistų išvyka į Daniją, į Næsgaard Efterskole mokyklą

IMG_15802018 m. balandžio 9-15 d. keturiolikos gimnazistų grupė – Mokinių tarybos nariai – bei mokytojai (Snieguolė Imbrasienė, Miroslavas Lakutijevskis, Daiva Briedienė)  lankėsi Danijos Næsgaard Efterskole mokykloje. Čia susipažino su Danija, Danijos švietimo sistema, Næsgaard Efterskole gimnazijos veikla, bendravo su šios gimnazijos mokiniais, mokytojais, mokinių šeimomis. Taip pat pristatė savo gimnaziją, Lietuvą, jos kultūrą, tobulino anglų, vokiečių, prancūzų kalbų žinias, laisvalaikiu keliavo po Daniją.

Drauge su mūsų gimnazistais Næsgaard Efterskole mokykloje svečiavosi ir mokiniai iš Amsterdamo (Olandijos). Tad gimnazistai ir mokytojai susipažino ir su Olandijos mokiniais, mokytojais.

Su Næsgaard Efterskole mokyklos mokiniais mūsų gimnazistai ir mokytojai bendravo jau antrąkart. Mat, 2017 m. rugsėjo mėn. danai į mūsų gimnaziją buvo atvykę vienai dienai. Susitikime Danijoje buvo apsitarta dėl mūsų gimnazijos ir Næsgaard Efterskole tolimesnio bendradarbiavimo galimybių.

Išvykos dalyviams Danija, Næsgaard Efterskole, jos mokiniai, mokytojai paliko didžiulį įspūdį.

IMG_1578 IMG_1559 IMG_1552
IMG_1551 IMG_1547 IMG_1546
IMG_1364 IMG_1362 IMG_1360

Gimnazistų Kelionės dienoraštį skaitykite Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos mokinių savivaldos svetainėje adresu: https://www.facebook.com/Vilniaus-Abraomo-Kulvie%C4%8Dio-klasikin%C4%97s-gimnazijos-Mokini%C5%B3-savivalda-595244987246988/