Gimnazistai – projekto „Atviros kultūriniam paveldui asmenybės ugdymas daugiakultūrinėje visuomenėje per rusų literatūrą ir jos sąsają su Lietuvos kultūra“– dalyviai

20190323_181909Kovo pabaigoje mūsų gimnazijos 8, I–IV gimnazijos klasių mokinių grupė sėkmingai dalyvavo tęstiniame respublikiniame projekte „Atviros kultūriniam paveldui asmenybės ugdymas daugiakultūrinėje visuomenėje per  rusų literatūrą ir jos sąsają su Lietuvos kultūra“.  Šiais metais projetas buvo skirtas I. Turgenevo 200 metų gimimo sukakčiai pažymėti. Kaip ir kitos mokyklos, mūsų gimnazijos mokiniai su rusų kalbos mokytojomis Liudmila Leonavičiene ir Larisa Strižova parengė spektaklį – vieną paskirtą sceną – iš Turgenevo romano „Tėvai ir vaikai“  ir kūrybinius dailės darbus tema „Ivanas Turgenevas ir jo amžininkai“. Baigiamajame inscenizacijų koncerte – spektaklyje dalyvavo 24 mokyklos. Renginys vyko Vilniaus Rusų dramos teatre.

Turgenevas_2 Turgenevas_1
received_2239994882760314