Gimnazijos mokiniai – Vilniaus orientavimosi sporto sprintų taurės varžybų taurės laimėtojai

2018 m. kovo 18 d. baigėsi Vilniaus orientavimosi sporto sprintų taurės varžybos.  Susumavus visų etapų rezultatus mokyklų įskaitoje nugalėjo mūsų gimnazijos mokiniai!

Šiose varžybose dalyviai, gavę žemėlapį, turėjo surasti paslėptus kontrolinius punktus. Varžybos vyko 5 etapais: Senamiesčio, Antakalnio, Jeruzalės, Tuskulėnų, Baltojo tilto (LEU). Bent viename etape dalyvavo 23 mūsų gimnazijos mokiniai. Visuose etapuose startavo: III al gimnazijos mokinė Deimantė Grekaitė ir 4 klasės mokinys Simas Vasilevičius. Po 3-4 etapus įveikė: Vakaris Bucevičius (7 klasė), Danielius Kutalovskis (7klasė), Vakaris Baradinskas (7 klasė), Gintarė Simanavičiūtė (III gimnazijos klasė), Mantas Vaina (7 klasė), Kristina Jazbutis (III gimnazijos klasė), Vaiva Vareikaitė (III gimnazijos klasė), Gustas Badikonis (7 klasė), Deividas Martinkėnas (7 klasė).

Daugiau informacijos puslapyje tengris.lt

Orientacinės varžybos