Gimnazijos mokiniai – Vilniaus miesto moksleivių technologijų olimpiados 2018 laureatai!

Simtas_zenklu

Vasario 8 d. Lietuvos Edukologijos Universitete vyko Vilniaus miesto moksleivių technologijų olimpiada „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. 8-10-ų klasių grupėje Abraomo Kulviečio klasikinei gimnazijai atstovavo Ic gimnazijos klasės  mokinys Andžejus Turikas (technologijų vyr. mokytoja  D. Jarmalienė), o 11-12 klasių grupėje – IIIb gimnazijos klasės mokinė Eglė Kurtinaitytė (technologijų mokytoja metodininkė L. Petkevičienė).

Eglė parengė ir pristatė projektinį- kūrybinį darbą „Rytojaus žemės ūkio kultūra“, o Andžejus – „Iš praeities į ateitį“. Abu moksleiviai varžėsi  mitybos veiklos grupėje (skirtingose amžiaus grupėse) , todėl olimpiadoje turėjo pagaminti ir pasirinktą pagrindinį patiekalą. Abiems gimnazistams sekėsi puikiai: Eglė Kurtinaitytė mitybos veiklos grupėje laimėjo I vietą. (11-12-ų klasių grupėje) ir balandžio mėnesį Šiauliuose vyksiančioje respublikinėje moksleivių technologijų olimpiadoje atstovaus Vilniaus miestui, o Andžejus Turikas 8-10-ų klasių grupėje mitybos veiklos grupėje laimėjo II vietą. Sveikiname ir didžiuojamės!

Informaciją parengė technologijų mokytoja metodininkė Lolita Petkevičienė