Gimnazijos mokiniai susitiko su 2016 m. vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja Milda Valčiukaite

IMG_5165Birželio 13 d. gimnazijoje 7al ir 7b klasių mokiniai susitiko su Lietuvos irkluotoja, Europos bei Pasaulio čempione, 2016 m. vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja Milda Valčiukaite. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kaip olimpietė tapo sportininke, kaip jai sekėsi ir sekasi suderinti mokymąsi ir sporto užsiėmimus, kokių asmeninių savybių turi turėti sportininkas, siekiantis aukštų rezultatų. Drauge su garbinga viešnia mokiniai peržiūrėjo ir keletą olimpinių žaidynių įrašų.

Susitikimo pabaigoje Milda Valčiukaitė į gimnazijos garbės knygą įrašė palinkėjimą gimnazijai, nusifotografavo su mokiniais ir mokytojais, apžiūrėjo gimnazijos sporto salę, dailės kūrybinių darbų parodas. Renginį inicijavo 7b klasės mokinė Augustė Misiūnaitė, organizavo dorinio ugdymo mokytoja metodininkė Aušra Šidlauskienė ir matematikos mokytoja metodininkė Nijolė Viršulienė.

IMG_5163 IMG_5167 IMG_5168

Daiva Briedienė,