Gimnazijos mokiniai ir mokytojai – Vilniaus dailės mokytojų ir moksleivių darbų parodos „Vilnius miniatiūrose“ dalyviai ir laureatai

IMG_8918Vilniaus Savivaldybėje 2018 m. kovo 30 buvo atidaryta ketvirtoji Vilniaus dailės mokytojų ir moksleivių darbų paroda „Vilnius miniatiūrose“, skirta Lietuvos valstybingumo šimtmečiui. Parodoje dalyvauja 13 mūsų gimnazijos vyresniųjų klasių moksleivių: Renata Jevsiukovaitė, Povilas Barysas, Kotryna Čelkytė, Edvinas Balcevič, Roberta Kirkliauskaitė, Donata Bagdonavičiūtė, Radoslav Kozlovskis, Emilija Kymantaitė, Evelina Kučiauskaitė, Danielius Forostianyj, Rusnė Balandytė, Viktorija Bingelytė, Nora Navardauskaitė ir jų dailės mokytojos.

Mažo formato kūrinėliuose miniatiūrų autoriai išreiškė savo meilę gimtajam miestui, perteikė jo kultūrinius reiškinius, atspindėjo realią Vilniaus miesto aplinką, architektūrą, asmenybes, vertybes, miestelėnų pomėgius. Ši paroda – puikus dailės mokytojų ir mokinių kūrybinio bendradarbiavimo pavyzdys, siekis populiarinti kūrybinius pasiekimus vietos bendruomenėje ir Vilniaus mieste.

Nuoširdžiai sveikiname Vilniaus dailės mokytojų ir moksleivių darbų parodos – konkurso ,,Vilnius miniatiūrose“ laureates Norą Navardauskaitę (Ial gimnazijos klasė, dailės mokytoja Gintė Mažiulienė) ir Donatą Bagdonavičiūtę (IIal gimnazijos klasė, dailės mokytoja Irena Staknienė). Mokines pasveikino ir apdovanojo Bendrojo ugdymo skyriaus padėkos raštais Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorė Alina Kovalevskaja .

Paroda Vilniaus Savivaldybėje veiks iki 2018 m. balandžio 6 d, o nuo balandžio 9 d. eksponuojama mūsų gimnazijoje I a.

IMG_8850 IMG_8849 IMG_8845
IMG_8844 Nora Navardauskaitė Vilniaus miesto savivaldybė
Paroda_miniatiuros

Informaciją parengė Daiva Briedienė, direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui