Gimnazijos IIIb klasės mokinė Gabriela Arčebasova – šalies rusų (užsienio) kalbos olimpiados laureatė!

Vasario 13 d. mūsų gimnazijos mokinės Viktorija Volodko (IIc gimnazijos klasė, mokytoja metodininkė Liudmila Leonavičienė) ir Gabriela Arčebasova (IIIb gimnazijos klasė, mokytoja metodininkė Liudmila Leonavičienė) dalyvavo rusų (užsienio) kalbos II etapo (miesto) olimpiadoje. Abi dalyvės gavo pagyrimo raštus: Viktorija už puikiai atliktą kalbėjimo užduotį, o Gabriela už testą, todėl ji pateko į III etapą (šalies).

Balandžio 12-14 d Druskininkuose olimpiados III etape dalyvavo 59 mokiniai iš visos šalies. Gabriela puikiai atliko visas užduotis –  laimėjo  III laipsnio diplomą. Ypač jai puikiai sekėsi Meninio skaitymo konkurse –  iš daugiau negu 50 mokinių Gabriela buvo tarp 8 laureatų.

Sveikiname Gabrielą ir Viktoriją bei jų Mokytojas!

Leonavičienė Liudmila,
rusų kalbos mokytoja metodininkė