Gimnazijos bendruomenė susitiko 696 – ajame Vilniaus gimtadienyje

IMG_6105Gimnazijos bendruomenė sausio 25–ąją susitiko 696 – ajame Vilniaus gimtadienyje – aktyviai ir linksmai paminėjo gimtojo miesto Vilniaus gimimo dieną. Ryte skambant nuotaikingai gimtadienio muzikai visus pasitiko Mokinių tarybos nariai ir dalino bendruomenei gimtadieniui skirtus Vilniaus savivaldybės paruoštus lipdukus.

Pirmąją pamoką dalykų pamokose mokiniai skaitė ir aptarė Gedimino laišką, analizavo Vilniaus herbą, Vilniaus mitą, šv. Kristoforo legendą, aptarė Gedimino vardo kilmę, prisiminė Vilniaus kaip sostinės istoriją, kalbėjo apie Vilniaus asmenybes rašė eilėraščius, skirtus gimtajam miestui Vilniui, žavėjosi Vilniaus gamtos objektais.

Po 4 pamokų, per pertrauką, I aukšto fojė Mokinių tarybos nariai (kuratorė Daiva Briedienė) ir gimnazijos meno kolektyvai (vadovai: Birutė Akelaitienė, Danutė Zabukienė, Stasys Lukauskas) pakvietė mokinius ir mokytojus linksmam pabuvimui drauge. Ainius, Saulė, Fausta, Viltė bendruomenei perskaitė Gedimino laiško ištrauką, tautinių šokių būrelis, tautinių šokių kolektyvas „Papartėlis“, jaunių ir jaunučių chorų grupės, tautinių instrumentų ansamblis drauge su gimnazijos bendruomene grojo, šoko ir dainavo Vilniui, gimtajam miestui.

4E klasės mokinių darbai

Eglė Gudelytė,