Gimnazijos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Keliu vėliavą”

608Gimnazijos Mokinių taryba, siekdama sutelkti ir pasveikinti gimnazijos bendruomenę, vasario 15 dienos rytą pradėjo šventiškai. Dar prieš aštuonias gimnazijos kieme skambėjo visiems gerai pažįstamos dainos: „Ant kalno mūrai“, „Balnokim, broliai, žirgus“, „Dieve, laimink Lietuvą“, „Šaukiu aš tautą“.

Lygiai aštuntą valandą, nuskambėjus antrajam skambučiui, gimnazijos Mokinių tarybos nariai pagerbė valstybės simbolį vėliavą ir simbolinėje ceremonijoje giedodami Lietuvos valstybės himną gimnazijos kieme iškėlė Lietuvos valstybės: trispalvę bei istorinę, ir Europos sąjungos vėliavas. Tuo metu pirmoji pamoka ar jos dalis taip pat buvo skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Mokytojai ir mokiniai diskutavo apie valstybės piliečių bendruomenės simbolio – vėliavos svarbą, prisiminė Lietuvos valstybinės vėliavos atsiradimo istoriją, gilinosi į žodžio vėliava reikšmę, sprendė kūrybines užduotis, susijusias su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Vėliau Ial gimnazijos mokiniai ir Mokinių tarybos nariai pratęsė akciją „Keliu vėliavą“ iškeldami ją aukščiausioje Lietuvos viršūnėje –Aukštajame kalne.

IMG_3785  IMG_3787

Informaciją parengė Daiva Briedienė,