Gimnazijos 1–4 klasių mokiniai kalėdiniu laikotarpiu mokėsi įvairiose edukacinėse erdvėse

kalėdos Lietuva1Gimnazijos mokiniai kalėdiniu laikotarpiu mokėsi ir įvairiose edukacinėse erdvėse. Štai Trakų tradicinių amatų centre 3b, 3c, klasių mokiniai (mokytojos: P. Jančienė, S. Nenartovičienė) dalyvavo edukacinėje pamokoje „Kūčiukų kepimas“mokėsi kepti kūčiukus.   3ad klasė (mokytoja R. Jonušienė) pynė Adventinį vainiką, susipažino su advento papročiais.. 4b, 3d klasių mokiniai (mokytojos: B. Aleknaitė, D. Kilimonienė) vyko į edukacinę pamoką „Žaislų vėlimas“ net į Molėtų rajoną. 1b klasė (mokytoja S. Turolevičienė) į Kameriniame teatre žiūrėjo spektaklį „Žiemos pasaka“, o 3e klasė (mokytoja Ž. Kaukėnienė) dalyvavo „Lietuvos“ ansamblio organizuojamame kalėdiniame renginyje. Pamokos buvo ypatingos, nes jose dalyvavo ir Kalėdų Senelis.

20181214_101926 20181214_100120 Kalėdos Lietuva2
dav ans.Lietuva