Gimnazijoje vyksta tradicinis Šiaurės šalių bibliotekų savaitės projektas

plakat_jpgLapkričio 13-19 d. pradinių klasių mokiniai (15 klasių) dalyvaus Šiaurės šalių bibliotekų savaitės projekte „Šiaurės salos“.

Šią savaitę mokiniai plės žinias apie Šiaurės šalis, jų salas, paminės rašytojos Astridos Lindgren 110-ąsias gimimo metines. Tikimės, kad mokiniai aktyviai domėsis vaikų literatūra, skaitys knygas ir pristatys jas draugams, diskutuos apie veikėjus ir jų nuotykius, atliks įvairias kūrybines užduotis. Po to surengs darbų parodėles klasėse ir kitose gimnazijos erdvėse, pradžiugins vieni kitus.

Lapkričio 13 d. 9.00 val. visose dalyvaujančiose projekte klasėse vyks Žodžio ir šviesos šventė, kurios metu žvakių šviesoje mokiniai garsiai skaitys ir aptars rekomenduojamų tekstų ištraukas.

2017  Projekto Šiaurės salos programa

Daugiau apie Šiaurės šalių bibliotekų savaitę: http://www.bibliotek.org/lt

Informaciją parengė

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Ona Bacvinkienė