Gimnazijoje vyko labdaros akcija, skirta Zarasų rajono Antazavės vaikų globos namų auklėtiniams

IMG_3562Jau aštuonioliktus metus 2017 metų lapkričio 27 d. – gruodžio 18 dienomis gimnazija organizavo jau tradicija tapusią labdaros akciją, skirtą Zarasų rajono Antazavės vaikų globos namų auklėtiniams. Gimnazijos mokiniai, mokytojai bei jų tėveliai buvo kviečiami pasirūpinti, kad kiekvienas globos namų vaikas gautų po kalėdinę dovaną. Todėl bendruomenė dovanojo žaislus, mokyklines priemones, kanceliarines prekes, saldumynus ir kita.

Gimnazijos deleguoti atstovai Antazavės globos namus aplankė gruodžio 19 d. Ryte, kol globos namų auklėtiniai sugrįš iš mokyklos, delegacija aplankė Rokiškį. Pirmiausia apžiūrėjo Rokiškio šv. Mato bažnyčią, po to susipažino su Rokiškio dvaro istorija, susitiko su Lietuvos Kalėdų seneliu, dalyvavo dviejose edukacinėse pamokose: liejo žvakes ir prisiminė bei ragavo Kūčių valgių.

Globos namuose delegacija buvo sutikta labai šiltai. Pirmiausia visi buvo pakviesti į globos namų aktų salę, kur pasižiūrėjo namų auklėtinių parengtą kalėdinį spektaklį, po to pasirodė ir mūsų gimnazijos atstovai. „Papartėlio“, aktorių ir giedotojų grupė (mokytojai: B.Akelaitienė, V.Garliauskas, J.Biktimirovaitė) parodė ištrauką iš 2017 metų Misterijos. Mokinių tarybos grupė (kuratorė D.Briedienė) taip pat vyko į Antazavę. Urtė Kasnikauskaitė, IIIal gimnazijos klasės mokinė, visus vaikus ir jų auklėtojus pasveikino šv.Kalėdų proga. Vėliau visi susitiko su aukštaitišku Kalėdų seneliu, o po to smagiai pašoko diskotekoje.

Kalėdos visiems turėtų būti stebuklų metas. Todėl dėkojame visiems gimnazijos Bendruomenės nariams, prisidėjusiems prie šios labdaros akcijos!

IMG_3559 IMG_3560 IMG_3564 IMG_3611 IMG_3613

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotojas ugdymui Miroslavas Lakutijevskis