Gimnazijoje Tradicijų dieną 2018 – meninė akcija ir tradiciniai renginiai

1ADB7ABD-9E5E-4CC5-BD61-0893F3DB7F27Gruodžio 20–21 d. gimnazijoje –  TRADICIJŲ DIENA. Tradiciškai per ilgąsias pertraukas Ia. Fojė buvo demonstruojami 5, 7, 9, 10 klasių (mokytojos: V. Paukštė, R. Urbonienė) mokinių kūrybinių darbai „Kalėdinis atvirukas”, kuriuos mokiniai parengė per informacinių technologijų pamokas.

Ten pat po 4 pamokų (per pertrauką) Id, IIal gimnazijos klasių mokiniai bei Mokinių taryba pakvietė bendruomenę prisiminti ir padainuoti gražiausias advento ir šv. Kalėdų tradicines dainas. Mokinius dainai subūrė gimnazijos muzikos mokytojas Arvydas Kirda.

Ypač šiomis dienomis buvo prasminga kalbėtis apie mūsų tautos papročius ir tradicijas. Gruodžio 21 d. 1–4 klasių mokiniams (mokytojai: S. Žukauskas, V. Jankauskienė) vyko tikybos pamoka – susitikimas su kunigu Mykolu Sodničenka. 5ad klasei (mokytoja S. Vaičiakauskienė) buvo organizuota integruota lietuvių kalbos ir etninės kultūros pamoka „Kalendorinės šventės ir papročiai: Kūčios ir šv. Kalėdos“. 1ad, 1d, 2b, 2d 2ad, 2c klasių mokiniai (mokytojos: V. Petrokaitė Baradinskienė, V. Jankauskienė, V. Baltuškonienė, V. Tiriuvienė, O. Bacvinkienė, A. Mozurienė) stebėjo ir aptarė spektaklį „Biblinė Kalėdų istorija“. Gimnazijos valgykloje 6a, 6b, 7b ( klasių vadovai: L. Džermeikienė, V. Juodelienė, V. Paukštė) klasių grupės dalyvavo kūrybinėje laboratorijoje „Kepame tradicinius kūčiukus“ Mokiniai patys suformavo kepinukus ir paskui juos drauge ragavo ir kalbėjosi apie tai, kaip svarbu turėti tradicijų.

20181220_103945 20181220_114027 IMG_6045

Informaciją parengė Daiva Briedienė,