Gimnazijoje svečiavosi mokinių ir mokytojų grupė iš Danijos

Aktu_salejeMokinių taryba ir gimnazijos mokytojų komanda 2017 m. spalio 28 d. gimnazijoje priėmė mokinių ir mokytojų grupę iš Næsgaard Efterskole (Danija). Aktų salėje mokytojos Dalia Kubilinskienė ir Snieguolė Imbrasienė svečiams pristatė mūsų gimnaziją, o IVc gimnazijos klasės mokinės Gabija Jankutė ir Gabrielė Slapšinskaitė – Mokinių tarybos veiklą. Svečiai taip pat papasakojo apie savo mokyklą. Abiejų mokyklų mokiniai ir mokytojai svarstė apie galimą gimnazijų bendradarbiavimą.

Vėliau svečiai apžiūrėjo gimnaziją: dailės parodas, užsuko į anglų kalbos, biologijos, dailės pamokas, susipažino su biblioteka. Susitikimą užbaigėme improvizuotomis futbolo varžybomis, kuriose varžėsi mūsų gimnazijos mokinių ir svečių komandos. Renginį organizavo mokytojai: R.Ratkevičienė, S.Imbrasienė, D.Kubilinskienė, M.Grubliauskas, R.Kasperionytė, V.Kaplanovskienė.

Su_dviraciais IMG_2791 IMG_2782 IMG_2781 IMG_2797

Daiva Briedienė,