Gimnazijoje svečiavosi mokinių ir mokytojų grupė iš Danijos

logo-buttonGimnazijos Mokinių taryba 2018 m. rugsėjo 24-26 d. gimnazijoje sulaukė brangių svečių – jau antrąkart priėmė 23 mokinių ir 2 mokytojų grupę iš Næsgaard Efterskole (Danija).

Aktų salėje direktoriaus pavaduotojai Daiva Briedienė, Miroslavas Lakutijevskis ir anglų kalbos mokytoja Snieguolė Imbrasienė svečiams pristatė programą, o IIal gimnazijos klasės mokiniai  Nora Navardauskaitė ir Gustas Akstinas – Mokinių tarybos veiklą. Svečiai taip pat papasakojo apie savo mokyklą. Vėliau abiejų gimnazijų mokiniai susipažino vieni su kitais, vadovaujami pavaduotojo Miroslavo pavaikščiojo po gimnaziją:  apžiūrėjo dailės parodas, užsuko į anglų kalbos, biologijos, dailės pamokas, susipažino su biblioteka. Sugrįžę į aktų salę galėjo grožėtis ,,Papartėlio“ (vadovė B.Akelaitienė)  ir liaudies instrumentų ansamblio (vadovas S.Lukauskas) koncertu. Maloniai svečius nustebino ansamblio atliekama danų liaudies daina.

Dvi dienas mūsų gimnazistai ir mokiniai iš Danijos praleido kartu: keliavo po Vilnių, Trakus, dalyvavo gimnazijos būrelių veiklose. Įspūdžius galima pamatyti gimnazijos mokinių savivaldos facebook‘e. Abiejų šalių mokytojai taip pat daug bendravo: susipažino su Vilniaus ir Trakų edukacinėmis galimybėmis. Mokytoja Snieguolė pakvietė mokytojas Mariją ir Trynę dalyvauti Europos kalbų dienos renginiuose – mokyti mokinius danų kalbos. Svečius iš gimnazijos išlydėjome trečiadienį ir susitarėme, kad pavasarį pasimatysime Danijoje!

danai 2018ruduo 3 danai 2018 image2
image1 danai32018 image3