Gimnazijoje šurmuliavo tradicinė BŪRELIŲ MUGĖ 2018

Rugsėjo 27 dieną 18.00-19.00 val. gimnazijoje vyko tradicinė BŪRELIŲ MUGĖ 2018, kurios šūkis – Nosce ipsum (Pažink save).

Renginyje buvo pristatytos gimnazijos 2018-2019 m. m. neformaliojo švietimo programos. Gausiai susirinkę mokinių tėvai ir mokiniai tiesiogiai bendravo su būrelių vadovais, susipažino ne tik su naujai siūlomų būrelių programomis, bet ir jau daugelį metų gimnazijoje veikiančių būrelių ar meno kolektyvų: tautinių šokių būrelis (vadovė – šokių mokytoja ekspertė Birutė Akelaitienė), berniukų choro ,,Rytas“ (vadovė – muzikos mokytoja metodininkė Irena Visockienė), instrumentų ansamblio (vadovas – muzikos mokytojas metodininkas Stasys Lukauskas), dailės studijos (vadovė – neformaliojo švietimo dailės mokytoja metodininkė Vida Norkutė), dailės raiškos  (vadovė – dailės vyresnioji mokytoja Gintė Mažiulienė), dviračių ( vadovė – kūno kultūros vyresnioji mokytoja Andželika Vichrova), kvadrato ( vadovas – kūno kultūros mokytojas metodininkas Viktoras Prokopjevas) tinklinio (vadovas – kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Vaitkus), krepšinio (vadovas – kūno kultūros mokytojas Mindaugas Tiškus) – planuojama veikla. Taip pat renginyje buvo pristatytos ir naujos programos: jaunųjų ugniagesių būrelis, teatro būrelis, meninės fotografijos, dainuojamosios poezijos ir kt. Gimnazijoje neformaliojo švietimo programos siūlo mokiniams pasirinkti prasmingą ir aktyvią veiklą.

Daiva Briedienė,

direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui