Gimnazijoje šurmuliavo BŪRELIŲ MUGĖ 2017

Rugsėjo 21 dieną 18.00-19.00 val. gimnazijoje vyko tradicinė BŪRELIŲ MUGĖ 2017, kurios šūkis – Nosce ipsum (Pažink save).

IMG_2658Renginyje buvo pristatytos gimnazijos 2017-2018 m. m. neformaliojo švietimo programos. Gausiai susirinkę mokinių tėvai ir mokiniai tiesiogiai bendravo su būrelių vadovais, susipažino ne tik su naujai siūlomų būrelių programomis, bet ir jau daugelį metų gimnazijoje veikiančių būrelių ar meno kolektyvų: tautinių šokių kolektyvo „Papartėlis“ (vadovė – šokių mokytoja ekspertė Birutė Akelaitienė), berniukų choro „Rytas“ (vadovė – muzikos mokytoja metodininkė Irena Visockienė), instrumentų ansamblio (vadovas – muzikos mokytojas metodininkas Stasys Lukauskas), dailės studijos (vadovė – neformaliojo švietimo dailės mokytoja metodininkė Vida Norkutė), dviračių (vadovė – kūno kultūros vyresnioji mokytoja Andželika Vichrova), kvadrato (vadovas – kūno kultūros mokytojas metodininkas Viktoras Prokopjevas) tinklinio (vadovas – kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Vaitkus), krepšinio (vadovas – neformaliojo švietimo mokytojas Mindaugas Tiškus) – planuojama veikla. Taip pat renginyje buvo pristatytos ir naujos programos: jaunųjų ugniagesių būrelis, teatro būrelis „Kūrybos keliu“, meninės fotografijos, dainuojamosios poezijos ir kt. Gimnazijoje neformaliojo švietimo programos siūlo mokiniams pasirinkti prasmingą ir aktyvią veiklą.

IMG_2668 IMG_2666 IMG_2655

Daiva Briedienė,