Gimnazijoje šurmuliavo BŪRELIŲ MUGĖ 2016

Rugsėjo 20 dieną 18.00-19.00 val. gimnazijoje vyko tradicinė BŪRELIŲ MUGĖ 2016, kurios šūkis – Nosce ipsum (Pažink save). Renginyje buvo pristatytos 2016-2017 m. m. neformaliojo švietimo programos. Gausiai susirinkę mokinių tėvai ir mokiniai tiesiogiai bendravo su būrelių vadovais, susipažino ne tik su naujai siūlomų būrelių programomis, bet ir jau daugelį metų gimnazijoje veikiančių

būrelių ar meno kolektyvų, pavyzdžiui, tautinių šokių kolektyvo ,,Papartėlis“ (vadovė – šokių mokytoja ekspertė Birutė Akelaitienė), jaunių choro (vadovė – muzikos vyresnioji mokytoja Sonata Stakionienė), instrumentų ansamblio (vadovas – muzikos mokytojas metodininkas Stasys Lukauskas), dailės studijos (vadovė – neformaliojo švietimo dailės mokytoja metodininkė Vida Norkutė), dviračių ( vadovė – kūno kultūros vyresnioji mokytoja Andželika Vichrova), futbolo ( vadovas – kūno kultūros mokytojas Linas Virketis), krepšinio (vadovas – kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Vaitkus) planuojama veikla. Taip pat renginyje dalyvavo gimnazijos bičiuliai – jaunųjų ugniagesių būrelis, kuris kvietė mokinius po pamokų pasirinkti prasmingą ir aktyvią veiklą.

Daiva Briedienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

img_0267-2016 img_0251-2016 img_0245-2016