Gimnazija išlydėjo abiturientus – Paskutinio skambučio šventė 2018

IMG_4955Gegužės 23 dieną gimnazija išlydėjo abiturientus – vyko Paskutinio skambučio šventė 2018. Tradiciškai IV klasių gimnazistai kieme sutiko atvykstančias auklėtojas: Larisą Strižovą. Anželiką Vichrovą, Eglę Gudelytę. Jas pasitiko ir gimnazijos liaudies instrumentų ansamblis (vadovas Stasys Lukauskas). 11.00 val. vyko klasių auklėtojų pamokos. Vėliau abiturientų pasveikinti atėjo 1 klasių mokiniai ir jų mokytojos Ona Bacvinkienė, Violeta Jankauskienė, Asta Mozurienė. Po pamokos gimnazistai drauge su 1 klasių mokiniais skambindami skambučiu apėjo II aukštą, o juos plojimais pasitiko ir palydėjo įvairių gimnazijos klasių mokiniai bei mokytojai. III gimnazijos klasių mokiniai (klasių vadovai: Rima Valiuvienė, Deividas Krėpšta) iškėlę tautines juostas pasitiko renginio dalyvius aktų salės prieigose.

Vėliau aktų salėje vyko Paskutinio skambučio šventės 2-oji dalis. Šios dalies scenarijų parengė gimnazistai, jiems padėjo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Danutė Basijokienė, dainuojamosios studijos vadovas Alvydas Jegelevičius. Renginyje dalyvavo IV gimnazijos klasių mokiniai, III gimnazijos klasių mokinių atstovai, Mokinių tarybos atstovai, IV gimnazijų klasių dalykų mokytojai, buvę pradinio ugdymo mokytojai. Šventę tradiciškai IV klasių gimnazistai pabaigė pasodindami prie gimnazijos medelį. Šių metų laida pasirinko kaštoną.

IMG_4922 IMG_4933 IMG_4934
IMG_4938 IMG_4958 IMG_4975